خدمات پس از فروش

شرکت آرمان تجهیز سورن با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب در زمینه مشاوره، اجرا و تامین تجهیزات شناسایی خودکار و جمع آوری داده ها آماده ارائه هرگونه خدمات پس از فروش محصولات اعم از گارانتی، نصب و راه‌اندازی، آموزش کاربری، پشتیبانی فنی، تعمیرات تخصصی و غیره می باشد.

این مجموعه با استفاده از دانش تخصصی و آشنایی کامل با جزئیات تمام تجهیزات حوزه سیستم های شناسایی خودکار و جمع آوری داده ها امادگی ارائه خدمات به شرح زیر را در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل بر حسب مورد دارا میباشد.

حضوری: این خدمات شامل مشاوره، نیاز سنجی، امکان سنجی، نصب و راه اندازی، آموزش کاربری و رفع ایرادات سیستم در محل مشتری و یا شرکت آرمان تجهیز سورن می باشد.

از راه دور: کاربران محصولات شرکت سورن می‌توانند بصورت تلفنی و از طریق امکان ریموت از راهنمایی های کارشناسان فنی این شرکت در جهت نصب و راه اندازی، آموزش کاربری و رفع ایرادات جزئی سیستم‌ها اقدام نمایند.

تعمیر یا تعویض قطعات: کلیه قطعات تجهیزات و دستگاه های ارائه شده توسط شرکت سورن در دوره گارانتی به استثناء مواردی که از طرف سازندگان این تجهیزات جزو قطعات استهلاکی آنها معرفی شده اند، توسط این شرکت بصورت رایگان تعمیر و یا تعویض می گردد.

سرویس های دوره‌ای: کارشناسان فنی این شرکت آماده انجام سرویس های دوره ای تجهیزات و سیستم‌های مورد استفاده مشتریان جهت تشخیص، اعلام و برطرف نمودن ایرادات احتمالی سیستم‌ها در جهت ایجاد امکان بهره برداری بهتر از آنها می باشند.

سایر خدمات: بررسی و اعلام مشکلات سیستم های جانبی، مشاوره جهت انتخاب مواد مصرفی مناسب (لیبل، ریبون، رول حرارتی، تگ RFID، مچ بند بیمارستانی، کارت…) طراحی و ارائه خدمات چاپ برچسب، سفارشی سازی و تولید راهکارهای نرم افزاری مورد نیاز مشاغل و غیر از دیگر خدمات این شرکت است که در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.